ZOSTAŃ UNICORNS

Sympatyków i zwolenników naszej organizacji zachęcamy nie tylko do uczestnictwa w organizowanych przez nas projektach i wydarzeniach.

Jeżeli masz ciekawe pomysły na to, jak zorganizować coś intersującego dla naszej społeczności, to zawsze możesz podzielić się z nami szczegółami Twoich zamierzeń poprzez stronę KONTAKT.

Jeżeli natomiast chcesz zacząć wspierać nasze Stowarzyszenie w sposób bardziej stały, to tutaj masz dwie możliwości.

Możesz się do nas zgłosić jako Członek Stowarzyszenia, przesyłając stosowną DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ na adres e-mail zawarty na stronie KONTAKT. Każdy Członek Stowarzyszenia korzysta z pewnych benefitów związanych z członkostwem w organizacji, które stale staramy się rozwijać.

Możesz również pracować z nami jako Wolontariusz. Ta opcja może być szczególnie dobra dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie przy realizacji różnych projektów lub wydarzeń. Praca jako Wolontariusz wymaga najczęściej podpisania umowy, której wzór znajdziesz tutaj.

Bez względu na to jaką formę współpracy podejmiesz, gwarantujemy zawsze dobrą zabawę w naszym towarzystwie oraz naszych sympatyków, miłą atmosferę oraz możliwość rozwijania się w obszarze NGO.